Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki gençlik merkezlerindeki 32 genç, Gençlik ve Spor Bakanlığınca Nevşehir’de düzenlenen gençlik kampına katıldı. Kamp kapsamında gençler, Kapadokya’da tarihi ve turistik yerleri gezme fırsatı buldu. Katılımcılardan Yunus Emre Koçak, kampa katılmaktan memnuniyetini dile getirerek, programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
Fenerbahçe, dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho anlaştı. Bugün özel uçakla İstanbul’a gelen Portekizli çalıştırıcı için Ülker Stadı’nda görkemli bir imza töreni düzenlenecek. Saat 19.00’da başlayacak etkinliğe Sarı-Lacivertli taraftarlar da …
Yazdığı yazılar ve açıklamaları ile ‘Sarayın sesi’ ismi ile anılan Abdulkadir Selvi, bugünkü köşe yazısında oldukça dikkat çeken bir konuya değindi. Bir süredir köşesinden Osman Kavala ve Can Atalay hakkında serbest bırakılmasının Türkiye’nin lehine …