Ja Morant, ‘Skandal Gece’den İki Gün Önce de Aynı Yere Gidip Dolar Kaplı Odada Kucak Dansı Yaptırmış

New York Post, NBA takımlarından Memphis Grizzlies’ın yıldız oyuncusu Ja Morant’ın silah gösterdiği Instagram yayınından iki gün önce aynı mekanda geçirdiği gecenin ayrıntılarını paylaştı. Paylaşılan görüntülerde, Ja Morant tamamen para ile kaplı bir zemin üzerinde dansçı bir kızla eğlenirken görülüyor. 

4 Mart’ta oynanan Denver Nuggets maçının ardından gece kulübünde açtığı Instagram yayınında silah gösteren ve tüm okları üstüne çeken Ja Morant’ın, bu olaydan iki gün önce yine aynı mekanda partilediği gecenin görüntüleri basına sızdı.

New York Post’un yaptığı habere göre; Ja Morant, 2 Mart’ta deplasmanda oynanan Houston maçının ardından takımla birlikte Denver’a geldikten yaklaşık 1.5 saat sonra Shotgun Willie’s isimli mekana bir arkadaşı ve iki korumasıyla giriş yaptı.

Kulübe geldikten sonra üç saatliğine bir VIP oda kiralayan ve bunun için 900 dolar civarı bir ödeme yapan Morant, odaya dansçı kız gelmesi talebinde bulundu. Haberde paylaşılan fotoğraflarda dansçı bir kızın Morant’e kucak dansı yaptığı esnada tüm zeminin parayla kaplı olduğu görülürken, içerikte ayrıca Morant’in dört dansçı kıza 50 bin dolar bahşiş bıraktığı belirtildi.

Bir çalışan, konuyla ilgili olarak “Tüm oda para doluydu. Kelimenin tam anlamıyla bir yığın gibi. Toplamak için bir tırmığa ihtiyacınız vardı” derken, bir dansçı da “Paraları saymak sonsuza kadar sürdü” ifadelerini kullandı.

Morant, Shotgun Willie’s isimli bu mekana 48 saat sonra, Denver Nuggets maçı oynandıktan sonra da gitti ve silah skandalına imza attığı anlar yaşandı.

Morant, olayın ardından takımı Memphis Grizzlies tarafından önce iki maçla cezalandırıldı, sonrasında ise kulüp bu cezayı dört maç daha uzattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir